O nás

Jsme nezisková organizace s dlouholetou tradicí, která umožňuje rodičům trávit s dětmi společný volný čas zajímavou a kreativní činností. To vše v přátelském prostředí a za minimální cenu. 

Naším cílem a posláním je odstranění izolace rodin s dětmi, posilování rodičovských kompetencí, vzdělávání rodičů v oblasti výchovy a vzdělávání dětí a posilování partnerských vztahů. U dětí se zaměřujeme zejména na podporu jejich psychomotorického vývoje. Snažíme se rozvíjet jejich hrubou i jemnou motoriku a grafomotoriku, podporujeme rozvoj verbální i neverbální komunikace dětí a také jejich nenásilné začlenění do kolektivu vrstevníků a rozvoj základních předškolních dovedností. Posilujeme klíčové kompetence dětí a jejich vztah k aktivnímu trávení volného času.

Nabízíme profesionální programy pro miminka od 6-ti týdnů, pro děti od 1 roku i pro předškoláky a jejich rodiče. Každý si zde najde činnost, která ho zaujme – ať už je to cvičení, výtvarné tvoření, muzicírování, montessori dílničky nebo výuka angličtiny.

Doufáme, že u nás naleznete pro Vás atraktivní a příjemné prostředí, a že se MC Domeček stane místem, kam se budete rádi vracet.
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Kontakt

DOMEČEK SEVER, z. s.

Lužická 1208 (ZŠ Sever)
Hradec Králové 3
50003

korespondenční adresa: Lužická 1208, HK 3, 500 03


604 717 935