Cvičení

KLUBÍČKO - program pro maminky s miminky od 6 týdnů - cvičení miminek, informace o masážích, psychomotorickém vývoji dětí, manipulaci s miminky, stravě a mnoha dalších věcech, které Vás jako novopečené rodiče mohou zajímat. Probíhá 3 x týdně - v pondělí od 11 h a v úterý a ve čtvrtek od 10 h pod vedením Verči Nebeské.

OPIČKY - cvičení pro rodiče s dětmi od 1 r. (pro chodící děti). Děti zde získají základní pohybové návyky, naučí se mnoho básniček a písniček a v neposlední řadě si užijí spolu s rodiči spoustu legrace. Cvičení Opičky probíhá 2 x týdně - pondělí a pátek od 9 h  pod vedením Verči Nebeské.

ŽABÁCI - cvičení pro starší děti (od 18 měsíců), navazuje na Opičky a dále rozvíjí pohybové dovednosti dětí. V pondělí od 10 h nebo v úterý od 9 h pod vedením Verči  Nebeské.

MEDVĚDI - cvičení pro děti od 2 let. Navazuje na naše předchozí cvičení, ale je už náročnější na spolupráci dětí. Probíhá každou středu a pátek od 10 h pod vedením Verči Nebeské.

KONDIČKA - cvičení pro ženy, které probíhá ve čtvrtek od 18 h pod vedením Katky Duškové.

CVIČENÍ PRO MAMINKY - posilování hlavně vahou vlastního těla vede ve středu od 16 h Maruška Ettlerová. Pouze po předchozím přihlášení.

TANEČKY -  základní pohybová průprava pro děvčata od 3 LET. Je ideální přípravou na další dívčí sporty (gymnastika, tanec, aerobic, balet apod.). Tanečky probíhájí v pondělí nebo ve čtvrtek, pod vedením Verči Nebeské.

 


Kontakt

DOMEČEK SEVER, z. s.

Lužická 1208 (ZŠ Sever)
Hradec Králové 3
50003

korespondenční adresa: Lužická 1208, HK 3, 500 03


604 717 935